GLAS OCH KERAMIK / Glas / Vitvinsglas 7652361
nr 765 2361
Vitvinsglas
11 del, 1800-tal
Kondition: några glas med nagg
Utrop:
1.200 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 18 juni 2012
kl 18:58:01
500 kr
750 kr
850 kr
950 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.600 kr